Torbalı Pergola

İzmir Torbalı Pergola Firması

Torbalı Pergola Sistemleri

İzmir ve bağlı ilçelerinde 20 yılı aşkın bir süredir güneşlik sistemleri imalarını ve montajını yapan firmamız . Torbalı da pergola uygulamaları üretimi ve montajı gerçekleştirmektedir Torbalı pergola sistemlerinin kullanımının ve ihtiyacının yoğun olduğu ilçedir. Öncelikle yazları, otel, pansiyon , çay bahçesi yazlık ev , villa ve kafe restoran gibi turistik işletmelerin açık alanlarına gölge sağlamak ve serinlik vermek için kullanılmaktadır. Torbalı pergole tamiri içinde bize güvenebilirsiniz.

İzmirin Torbalı ilçesinde bulunan restorant ,cafe , barl ve diğer turistik işletmelerin için ve yazlık evlerinin keyfini sıcak günlerde çıkarmak isteyen konut sahipleri tafından talep edilir. Torbalı pergola sistemleri çoğunlukla turistik açık hava işletmelerin açık alanlarında , konutlarda ise teras ve veranda gibi bahçe kısmında kullanılır.

İzmir Torbalı pergola

İzmir Torbalı Pergola Fiyatları

Torbalı pergola fiyatları için detaylı bilgi almak için bizi telefon ile arayabilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Sistem için ölçü ve aksesuar tercihleriniz not edildikten hemen sonra size en iyi Torbalı pergule fiyatını teklif ederiz.

Bir yandan uygulanacak kumaş tipi, sistemin mekanik aksamları ve ekstra olarak kullanılan sensörler ve elektronik cihazların fiyatları hesaplanarak üzerine uygun bir işçilik fmaliyeti eklendilten sonra teklifimiz hazırlanır. Müşteri hizmetlerimize bir telefon ederek talep ettiğiniz pergola ya da tente sistemini en iyi koşullara sahip olabilirsiniz.

İlk oarak pergolanızın maliyetini hesaplarken bir çok faktörü dikkate alaırız gözönüne alırız. Güneşlik sisteminin yapılacağı alanın uzunluğu , kullanılacak malzemelerin hesaplanması için en önemli faktördür. Torbalı otomatik pergola ve motorlu perogola sistemleri Torbalı de en çok takılan modellerdir.

 

Torbalı Pergole Uygulamaları

İlk öncelik olarak dünyanın tanınmış markalarından temin edilen malzemeler kullanarak dayanıklı ve şık tente uygulamaları konusunda hem fiyat iddasını sürdürmekteyiz. Torbali pergola uygulamalarının ve modellerinin sıkça karşımıza çıktığı bir ilçedir. Balkon ve teraslar için klasik sistemler ve otomatik tente sistemlerini 2003 yılından beri imal etmekteyiz.

Sonuç olarak marketler , turistik tesis , açık hava turistik işletmeleri , butik dükkan ve mağazalar için en kaliteli ve uzun ömürlü tenteleri renk ve desen seçenekleriniz doğrultusunda, binanıza herhangi bir hasar vermeden ve sizi iş kaybına uğratmadan heme monte ederiz.

Torbalı pergole firması olarak tüm gölge ve güneşlik sistemleri ihtiyaçlarınız için hizmetindeyiz. İzmirin en köklü tente imalatçılarından olan firmamız sizin için her tip ve modelde tente sisteminin üretimini ve tamirini kısa süre içinde uygun fiyat ve ödeme koşulları ile yapmaktadır.

 

İzmir Torbali Pergole ve Gölgelik Sistemleri

Firmamız arzu ettiğiniz her sistem ve çeşit pergola ve İzmir pergole modellerini imal etmektedir. Örneğin tente kumaş seçeneklerimiz desen ve renk kartelamızı üst menüden “kendi tenteni tasarla” sayfamıza bakabilirsiniz. Binaların mimari dokusuna , konseptine ya da kurumsal kimliğinize uygunlerde ayrıca buna ek olarak talep ederseniz logo ve slogan kumaş üzerine basılabilmektedir. Zincir marketler ve cafe gibi turistik işletmelerin yanı sıra butik mağazalarda bu yöntemi tercih ederler.

 

İmalatını Yaptığımız Tente Modelleri


  • otomatik tente
  • mafsallı tente
  • kasetli tente
  • vin tente
  • klasik model tente
  • balon tente
  • motorlu tente
  • elektrikli tente

olarak sıralamak mümkündür.

Villa ve Yazlık İçin Pergola İmalatı


Torbalıda villa ve yazlıkların veranda alanları için ve teras gibi alanları için pergola , çok akılcı bir çözümdür. Bu sayede yazlığınızın bahçesinde ve ya terasınızda sevdikleriniz ile keyifle vakit geçirebilirsiniz. Yazlık pergolası sistemleri motorlu ya da otomatik pergola şeklide olabilir .

Raylı pergola sistemlerine istenirse led aydınlatmalar takılarak keyfinizin gecede devam etmesi sağlanabilir.Unutmayınız ki pergola aynı zamanda sizleri yağmur , rüzgar ve soğuktanda korur.

Motorlu pergolalar şiddetli rüzgarlara ve yağmurlara dayanıklı sistemleridir. Bu sebepten dolayı tam otomatik sistemler olan kendinden açılır kapanır pergola sistemi siparişi verebilirsiniz. Otomatik pergola Torbalı gibi ilçelerde ,hava koşullarına göre kendiliğinden çalışıp mekanları yağmurdan yada güneşten korumaktadır.

Villa için tente yada yazlık için tente arıyorsanız bizi aramadan karar vermeyin. Torbalı pergole firması olarak haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

 

Torbalı Pergola Tamir Servisi

Torbalı pergola tamiri ve servisi bu tip güneşlik ve pergola uygulamalarında çok önemlidir. Üretim aşamasını bilmeyenlerin özellikle elektrikli ve otomatik sistemerleri kurcalamaması , derhal servisimizi aramaları gerekir. Son teknolojileri yakından takip eden ustalarımız kısa zamanda arızalarınızı gidermektedir.

Pergola tamiri ve tente tamiri uzmanlık isteyen bir iştir. Yan iş olarak yapan kişilerce yapılması sakıncalıdır. Bu durumda arızalar tekrar eder ve daha maliyetli bakım ve servis ihtiyaçlarınız oluşabilir.

 

Open chat
1
Yardımcı Olabilir miyiz?
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?