Klasik Tente İzmir

Klasik tente yada mafsallı tente olarak bilinen gölgelendirme sistemidir. Diğer gölgelendirme sistemleri içerisinde en ekonomik model olan standart tente, zengin renk seçeneklerine sahip hem de oldukça ekonomik bir seçmektir. Metal aksamlar paslanmaz elektrostatik boya ile kaplanmış ,alüminyum aksamlara sahiptir.

Tekli ya da çoklu olabilme opsiyonlarına sahip olan sistemimiz, uzaktan kumanda ile isteğe bağlı olarak kontrol edilebilmektedir.Uzaktan kumanda ile 1-1.5 metre mesafeden kontrol edebilirsiniz. Akrilik kumaşımız ithal olup bakımı ve temizliği kolay ve uzun ömürlüdür. Bu gölgelendirme sistemimizi sıkça tercih edilen ekonomik seçeneklerimiz den biridir.

Klasik tente fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. İzmir Tente olarak İzmir ve çevre ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

klasik tente izmir

İzmir Tente Sistemleri

İzmir tente olarak yılların tecrübesiyle Branda ,Tente ve gölge sistemleri sektörünün öncüsü olan İZMİR TENTE farklı çizgisiyle üstün kalite anlayışıyla yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir.Sunduğu sınırsız sayıda farklı seçenekleri; mekanların büyüklüğüne ve şekline göre projelendirip, kendi bünyesi kapsamında imalatını yapabilmektedir.

Tente Fiyatları

İzmir tente olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda , istek ve ihtiyaçlarına en uygun tente tipini ve modeline kara vermelerine yardımcı olmak , sağlıklı bir fiyat teklifi sunabilmek ve montaj esnasın karşılaşabileğimiz sorunları önceden saptamak amacı ile keşif hizmeti sunmaktayız. Tente metrekare fiyatları için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Keşif hizmetimiz ücretsizdir.

Tente Sistemlerimizin Özellikleri

 • Tenteyi dış etkilerden karşı koruyan kaset sistemi
 • Somfy Marka İthalTüp Motoru
 • Sattler Marka  Yüksek Dayanımlı Kumaş
 • Tozları ve Pislikleri Engelleyen Süpürgelik
 • Alüminyum Enjeksiyon profiller
 • 150 cm / 350 cm ileri açılabilme
 • Civatalar ve bağlatılar İnox paslanmaz
 • 45 Derece’ye kadar eğim
 • Rüzgar sensörü
 • Sesiz Çalışmasını Sağlayan Ses Yalıtım Sistemi
 • Uzaktan kumanda ile kontrol sistemi
 • Elektrostatik Kaliteli Toz Boya

İzmir Tente Uygulamaları ve Modelleri

Ev , yazlık, villa yada iş yerleri için bugüne dek imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz binlerce projelerimiz arasında her imal ettiğimiz tente sistemi bizim için çok özeldir. Montajı biten tente sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size detaylı bilgi verdikten sonra tentenizi büyük bir keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir servis ihtiyacında ise tentenizin modeli ve tipi farketmeksizin size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız.

Otomatik Tente

Dünyanın önde gelen marka ve ürünleri ile otomatik tente fiyat , projeleri ve uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen tente sistemleri.

Tente Fiyatları İzmir

Klasik tente yada mafsallı tente fiyatları projenin gerçekleşeceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Tente Fiyatları

İzmir tente için ücretsiz keşif ekimiz yerinde ölçü ve eklenecek aksesuarları göz önüne alıp size teklif sunacaktır.

Tente Kumaşları

Zengin renk ve desenleri ile tente kumaşları ,İzmir tente olarak Avrupa dan ithal yüksek dayanımlı , bakımı kolay olan sattler akrilik kumaşlar kullanmaktayız.

Servis ve Bakım

Üretimini ve montajını yaptığımız tüm tente modellerimizin servis ve bakım işlemlerini İzmir genelinde yapmaktayız.

Tente Uygulama Alanları

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik tente sistemlerimiz mevcuttur.Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

tente kumaşları