Seferihisar Pergola

İzmir Alaçatı Tente ve Pergola Firması

Seferihisar Pergola Sistemleri

Firma olarakİzmirin güzel ilçesi Seferihisar’da otomatik tente ve motorlu pergola sistemleri üretimi ve tamiri hizmetleri sunmaktadır . Seferihisar pergola modelleri ve uygulamalarının sıklıkla karşımıza çıktığı bir ilçedir. Özellikle yaz aylarında Seferihisar tente sistemleri villa ,yazlık ve cafe gbi işletmelerin açık alanlarına güneşin yakıcı ve rahatsız edici etkilerinden korunmak ve yağmur yağdığında korunak sağlaması için tercih edilmektedir.

Seferihisarda bulunan restoran için pergola , cafe için güneşlik uygulamaları , bar ve diğer turistik işletmeler için tente sistemlerini imal etmekteyiz. Yazlık ve villa keyfi sürmek isteyen aileler tafından rağbet görmektedir. Seferihisar pergola uygulamaları ise çoğunlukla  kafe gibi işletmelerin açık bölümlerinde , teraslarda ve veranda gibi bahçe alanlarında kullanmak neredeyse bir zorunluluk haline gelmiştir.

İzmir seferihisar pergola ve seferihisar tente firması

Seferihisar Pergola Fiyatları

Deneyimli bir üretici olarak , Seferihisar pergola fiyatları için bilgi ve teklif almak için ilk önce bize telefon ile ulaşmanız yeterlidir. Ücret alınmadan yapılan keşif çalışmasının ardından ölçü ve aksesuar seçenekleri belirlenir. Son olarak size en perogla fiyatının fiyatını söyleriz. İlk önce pergola fiyatları hesaplarnırken bir çok maliyet faktörü gözönüne alınır. Gölgelik sisteminin imal edileceği yerin uzunluğu , harcanacak mekanik ve kumaşın malzemelerin hesaplanması bakımından gereklidir. İzmir Seferihisar motorlu pergola ve raylı perogola sistemleri ilçede  en çok talep edilen modellerimizin başında gelmektedir.

Son olarak tente kumaşın özellikleri, sistemin mekanik malzemeler ve isteğe göre takılan algılayıcı sensörler ve elektronik aksam fiyatları eklenerek , işçilik maliyetide belirlenerek fiyat teklifimizi size iletiriz. Müşteri hizmetlerimize bir telefon ederek talep ettiğiniz gölgelik , pergola ve tente sistemlerimize en iyi ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

 

Seferihisar Tente Sistemleri

İlke olarak dünyaca bilinen markalar ile çalışmaktayız . Temin ettiğimiz tüm malzemeler kalite sertifiksına sahiptir. Kalite ve uygun fiyatlar konusunda iddakıyız .İzmir Seferihisar tenteci olarak imalatlarımızın her tip bakım ve servis hizmetini karşılamaktayız. Balkonlar ve teraslarınız için klasik tente sistemleri ve otomatik tente imalatını 2003 yılından bu yana imal etmekteyiz.

Seferihisar tente firması olarak tüm gölge ve güneşlik sistemleri ihtiyaçlarınız için hizmetindeyiz. İzmirin en köklü tente imalatçılarından olan firmamız sizin için her tip ve modelde tente sisteminin üretimini ve tamirini kısa süre içinde uygun fiyat ve ödeme koşulları ile yapmaktadır. Marketler , turistik tesis , açık hava turistik işletmeleri , butik dükkan ve mağazalar için en kaliteli ve uzun ömürlü tenteleri renk ve desen seçenekleriniz doğrultusunda, binanıza herhangi bir hasar vermeden ve sizi iş kaybına uğratmadan heme monte ederiz.

 

Seferihisar Pergola ve Tente Modelleri

Firmamız arzu ettiğiniz her model ve çeşit raylı pergola ve elektrikli tente modellerini imal etmektedir. Tente kumaş seçeneklerimizi desen ve renk kartelamızı  “tenteni tasarla” sayfamızı tıklayarak inceleyebilirsiniz. Mekanların mimari dokusuna , tarzına ya da kurumsal kimliğinize uygun olarakyapılan pergule sistemine ayrıca talep ettiğiniz takdirde  logonuzu ve sloganlarınızı tente kumaşının üzerine basabiliriz. Zincir süper marketler ve kafe gibi turistik işletmelerin yanı sıra butik mağazalarda bu yöntemi tercih ederler.

 

Üretimini Yaptığımız Tente Modelleri


  • kasetli tente
  • otomatik tente
  • mafsallı tente
  • balon tente
  • motorlu tente
  • elektrikli tente
  • fransız tente
  • win tente

olarak sıralamak mümkündür.

Villa ve Yazlık İçin Pergola Uygulamaları


İzmir ve Seferihisarda bulunan villaların ve yazlık ev gibi konutların verandaları için ve teras gibi açık mekanlar için pergola sistemi , çok mantıklı bir çözümdür. Bu sayede yazlığınızın bahçesinde ve ya terasınızda sevdikleriniz ile keyifle vakit geçirebilirsiniz. Yazlık pergolası sistemleri motorlu ya da otomatik pergola şeklide olabilir . Raylı pergola sistemlerine istenirse led aydınlatmalar takılarak keyfinizin gecede devam etmesi sağlanabilir.Unutmayınız ki pergola aynı zamanda sizleri yağmur , rüzgar ve soğuktanda korur.

Pergolalar şiddetli rüzgarlara ve yağmurlara dayanıklı sistemleridir. Bu sebepten dolayı tam otomatik sistemler olan kendinden açılır kapanır pergola sistemi siparişi verebilirsiniz. Otomatik pergola Seferihisar gibi ilçelerde ,hava koşullarına göre kendiliğinden çalışıp mekanları yağmurdan yada güneşten korumaktadır.

Villa için tente yada yazlık için tente arıyorsanız bizi aramadan karar vermeyin. Seferihisar tente firması olarak haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

 

Seferihisar Pergola Tamiri ve Servisi

Seferihisar pergola tamiri ve servisi bu tip güneşlik ve pergola uygulamalarında çok önemlidir. Üretim aşamasını bilmeyenlerin özellikle elektrikli ve otomatik sistemerleri kurcalamaması , derhal servisimizi aramaları gerekir. Son teknolojileri yakından takip eden ustalarımız kısa zamanda arızalarınızı gidermektedir.

Pergola tamirive tente tamiri uzmanlık isteyen bir iştir. Yan iş olarak yapan kişilerce yapılması sakıncalıdır. Bu durumda arızalar tekrar eder ve daha maliyetli bakım ve servis ihtiyaçlarınız oluşabilir.

Open chat
1
Yardımcı Olabilir miyiz?
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?