İzmir Oval Pergola

Oval Pergola ürünlerimizin hepsi özel tasarımlardır. Oval Pergola İle konfor ve estetiği bir arada. Oval pergola nın en önemli özelliği görsel zevkinize hitap edecek ince detaylara sahip olmasıdır. Radyan perogla yada radüslü pergola olarakta bilinen oval şeklindeki eğiminden dolayı bu isim almış bir otomatik pergola sistemidir.

Motorlu pergola tasarımlarımızda müşterimizin hayal gücünü yansıtmaya çalışmaktayız.Görünümde estetik hatları olan bu pergola modelleri mekanlara şıklığı ve kalteyi beraberinde getirmektedir.

Akrilik kumaşımız ithal olup bakımı ve temizliği kolay ve uzun ömürlüdür. Bu gölgelendirme sistemimiz sıkça tercih edilen ekonomik seçeneklerimizden biridir.Oval pergola fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. Berat Tente olarak İzmir ve çevre ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

izmir pergola fiyat

Radyan Pergola Sistemleri

Yüzden fazla oval pergola sisteminii İzmir ili ve ilçelerinde başarıyla projelendirip uygulamış olan firmamız, teslim ettiği tüm işlerin aynı zamanda bakım ve servis işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Her mekanın mimari özellikleri ve zemin özellikleri birbirinden farklı olduğu için radüslü pergola projesi aşamasından itibaren son derece titizlikle ve profesyonelce ele alınarak yapılmalıdır.

Restoran , kafeterya ,pastahane ve turistik tesislerin, mekanın görünüşüne ayrı bir değer kazandıran estetik görünümü sebebi ile oval pergola sistemini tercih etmektedirler.

İzmir Radüslü Pergola

Radyan pergola olarakta  bilinen oval pergola sistemi isteğe ve mekanın özelliklerine bağlı olarak tek taraflı yada çift taraflı, yani iki yönlü olarak uygulanabilmektedir. Çeşitli sensör ve aksesuar ile istenirse tam otomatik olarak imal edilebilir.

Uzaktan kumandası ve Avrupa dan ithal motor ve elektronik aksamları saate göre yada rüzgar şiddetine göre kendiliğinden otomatik olarak açılıp kapanabilen pergola halinde kullanılabilir. Motorlu pergola olarak sıklıkla bu opsiyonel sensörler ile talep edilmektedir.

Oval Pergola Sistemlerimizin Özellikleri

 • Alüminyum Enjeksiyon profiller
 • Civatalar ve bağlatılar İnox paslanmaz
 • İthal Motor
 • İthal Elektronik Aksam
 • Led Aydınlatma Opsiyonel
 • Büyük Mekanlar İçin İdealdir.
 • Hızlı Bir Şekilde Açılıp Kapanabilir.
 • Tüm Metal Aksamlar Elektro Statik Toz Boyalıdır.
 • Tüm Metal Bağlantılar Galvanizlidir.
 • Rüzgar sensörü Opsiyonel
 • Yağmur Sensörü Opsiyonel
 • Sesiz Çalışmasını Sağlayan Ses Yalıtım Sistemi
 • Uzaktan kumanda ile kontrol sistemi
 • Elektrostatik Kaliteli Toz Boya

İzmir Motorlu Pergola

İzmir oval pergola ; Konut, yazlık, villa yada iş yerleri için bugüne dek imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz binlerce projelerimiz arasında her imal ettiğimiz tente sistemi bizim için çok özeldir. Montajı biten tente sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size detaylı bilgi verdikten sonra tentenizi büyük bir keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir servis ihtiyacında ise pergola  ve tipi farketmeksizin size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız.

İzmir Oval Pergola

Dünyanın önde gelen marka ve ürünlerini kullanarak izmir otomatik pergole projeleri ve uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen pergola sistemleri.

Oval Pergola Fiyatları

Otomatik tente yada otomatik pergola fiyatları projenin gerçekleşeceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Pergola Fiyatları

Otomatik pergola fiyatları için ücretsiz keşif ekimiz yerinde ölçü ve eklenecek aksesuarları göz önüne alıp size teklif sunacaktır.

Otomatik Tente Kumaşları

Zengin renk ve desenleri ile tente kumaşları ,Avrupa dan ithal yüksek dayanımlı , bakımı kolay olan akrilik kumaşlardır.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm motorlu pergola modellerimizin servis ve bakım işlemlerini İzmir genelinde yapmaktayız.

Radüslü Pergola

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik tente sistemlerimiz mevcuttur.Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

izmir oaval pergola fiyatları