Mafsallı Tente İzmir

İzmir Mafsallı tente uygulamaları ve imalatı yapmakta olan firmamız İzmir de sektörünün öncü ve lider firmasıdır.  Mafsallı tente imal etmekte olduğumuz tente sistemleri içerisinde en ekonomik olanıdır, İthal kumaş ve aksamlar ile ve zengin renk seçeneklerine sahip olan kollu tente olarak ta bilinen sistem, Yüksek dayaknıklılığa ve kolay kullanımı ile tercih edilen bir sistemdir.

Opsiyonel olarak motorlu sistemi ile ve uzaktan kumandası ile 1-1.5 metre mesafeden kolayca açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. Somfy marka akrilik kumaşları tercih etmekteyiz ,temizliği kolay ve uzun ömürlüdür.

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı tente fiyatları ve ödeme kolaylıkları  için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. İzmir mafsallı tente imalatında lider olan firmamız ücretsiz keşif hizmeti ile size kısa süre içerisinde en iyi teklifi sunacaktır.

izmir mafsallı tente

İzmir Mafsallı Tente

İzmir tente olarak  tecrübemiz ve deneyimli uzman ekibimiz ile branda sistemleri pergola ve tente sistemleri sektörünün öncüsüyüz. Kalite ve standartlara verdiğimiz önem ile firmamız  yurt içi ve yurt dışında bir çok projeye imza atmıştır. Sunduğumuz sınırsız sayıda model, desen ve renk seçenekleri;  mafsallı tentenin uygulanacağı mekanların büyüklüğüne ve yapı özelliklerine göre itina ile projelendirip, kendi imalathanemiz de hayata geçirilmektedir.

Ücretsiz Keşif

İzmir tente olarak siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda , sizin için en uygun tente tipini ve modeline karar verme aşamasında  yardımcı olmaktayız , Size sağlıklı bir mafsallı tente fiyatı teklifi sunabilmek ve montaj işlemi sırasında karşılaşılan yapısal sorunları önceden tespit etmek amacı ile ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız. Keşif hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Mafsallı Tente Özellikleri

  • Kollu yada Opsiyonel Olarak Motorlu Kullanma
  • Somfy Marka İthal Tüp Tente Motoru
  • Sattler Marka  Yüksek İthal Kumaş
  • Profiller Alüminyum Enjeksiyon
  • 150 cm / 350 cm Öne Açılabilme
  •  İnox paslanmaz
  • Eğimli Kullanım 45 Derece
  • Kolay Kullanım
  • Opsiyonel Uzaktan kumanda
  • Elektrostatik Toz Boya Boya

İş Yeri ve Mağaza Tentesi

Mağaza önü tente si olarak tercih edilen bu ürün aynı zamanda , Ev , yazlık, villa yada iş yerleri için de tercih edilmektedir. Bugüne dek imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz binlerce projelerimiz arasında her imal ettiğimiz tente sistemi bizim için çok özeldir.

İzmir Tente Branda ve Pergola Sistemleri

Montajı biten tente sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size detaylı bilgi verdikten sonra tentenizi büyük bir keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir servis ihtiyacında ise tentenizin modeli ve tipi farketmeksizin size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız. Mafsallı yada kollu tente adı ile bilinen bu modellere alternatif bir ürün olan körüklü tente sistemlerimizi de incelemenizi tevsiye ederiz.

Otomatik Tente

En kaliteli ürün ve malzemeler ile üretim yapılarak otomatik tente projeleri ve uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen tente sistemleri.

Mafsallı Tente Fiyatları İzmir

Mafsallı Tente Fiyatları İzmir; projenin gerçekleşeceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Tente Fiyatları

Otomatik tente fiyatları için ücretsiz keşif ekimiz yerinde ölçü ve eklenecek aksesuarları göz önüne alıp size teklif sunacaktır.

Tente Kumaşları

Zengin renk ve desenleri ile tente kumaşları ,Avrupa dan ithal yüksek dayanımlı , bakımı kolay olan akrilik kumaşlardır.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm tente modellerimizin servis ve bakım işlemlerini İzmir genelinde yapmaktayız. İzmir tente sistemleri de ziyaret edebilirsiniz

Mafsallı Tente Uygulamaları

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik tente sistemlerimiz mevcuttur.Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

tente kumaşları