İzmir Akıllı Çatı Sistemleri

İzmir Akıllı Çatı Sistemleri Persa sistemi gerek dizaynı, gerek sınırsız renk seçeneği ile tamamıyla alüminyum panel ve konstrüksiyondan üretilen, üst düzey Patentli bir mühendislik harikasıdır..

Bu sıra dışı görkemli tasarımın sağladığı rahatlatıcı atmosferle özel mekanlarınız da misafirleriniz ,işlettiğiniz mekanlar da müşterilerinize,keyifli anlar yaşatır .

Akıllı çatı  sayesinde  Sigara yasağının getirdiği kısıtlamaya maruz kalmadan huzurlu anlar yaşamanıza olanak tanıyan akıllı çatı (Persa),özellikle işletmelerin tercih sebebidir.

Eslem Tente olarak Akıllı çatı fiyatları ve modelleri ile hizmetinizdeyiz. Eslem Tente tasarımın zarif hatları, samimi bir ortam sağlar ve unutulmaz hatıraları garantiler.

izmir akıllı çatı sistemleri

Persa Akıllı Çatı Sistemi

İzmir tente Persa çatı sistemlerinin imalatı ve montajı konusunda uzman ekibiyle bu mühendislik harikası olan akıllı çatı sistemini söz verdiği tarihte teslim etmektedir.

Alüminyum malzemelerin dayanıklılığı ve estetik görünümü ile mekanları hem yazın hem de kışın olumsuz hava şartlarından kolayca korunmasını sağlamaktadır. Dış mekanlarda bulunan alanların her türlü hava koşulunda, en verimli biçimde kullanılması için açılır kapanır sistemleri sunuyoruz.

Neden Akıllı Panel Çatı ?

İzmir akıllı çatı sistemi güçlü kolon yapısı ve dayanıklılığı ile sert rüzgarlara, yağmur ve kar yağışına dayanıklıdır. RAL Color – renk kartelası ile mekanınıza ve doğaya uygun renklerde imal edilebilir.

Fransız Somfy motoru ile ve uzaktan kumandası ile çatı panellerini kademeli olarak açıp kapatabilirsiniz. En önemlisi sevdiklerinizi ve müşterilerinizi güneşin zararlı ışınlarından ( UV ) korumuş olursunuz.Bir telefonunuz ile projenin yapılacağı mekana gelir ve en sağlıklı sistem hakkında size bilgi ve detay veririrz.

Akıllı Panel Çatı Sistemlerimizin Özellikleri

  • Estetik görünüme sahip su oluklu alüminyum
  • Birleşim ve kapanma noktalarında dayanıklı silikon contalar
  • 100x100x3 ebatlarında eloksal alüminyum profilleri
  • Sistem panelleri ebatları 280x32x2  eloksal alüminyum
  • 120 km hızla esen rüzgara dayanım
  • 50 cm kar yüküne dayanım
  • Paslanmaz Inox bağlantı saç vida ve pimler
  • Sistem bağlantıları galvanizli olup elektro statik fırın boya ile boyanmaktadır.
  • Sistem RAL renklerine boyanabilir. Ahşap görünümlü boya kaplama yapılabilmektedir.

Akıllı Panel Çatı Uygulamaları

Ev , yazlık, villa yada iş yerleri için bugüne dek imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz binlerce projelerimiz arasında her imal ettiğimiz tente sistemi bizim için çok özeldir. Montajı biten tente sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size detaylı bilgi verdikten sonra tentenizi büyük bir keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir servis ihtiyacında ise tentenizin modeli ve tipi farketmeksizin size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız.

Otomatik Panel Çatı

Dünyanın önde gelen marka ve ürünleri ile otomatik panel çatı projeleri ve uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen pergola sistemleri.

Akıllı Çatı Fiyatları

Akıllı çatı fiyatları projenin hayata geçirileceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Pergola

Otomatik tente ve pergola sistemleri de imal eden firmamızın pergola ve otomatik tente sayfalarını da göz atmak isteyebilirsiniz

Tente Kumaşları

Zengin renk kartelasına sahip alüminyum profiller ve paneller ile akıllı çatınız dilerseniz ahşap görümlü bile olabilir.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm akıllı panel çatı modellerimizin servisi ve bakımını İzmir genelinde yapmaktayız.

Akıllı Çatı Uygulama Alanları

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik tente sistemlerimiz mevcuttur.Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

tente kumaşları