İzmir Pergola Uygulamaları

Otomatik pergola ve Motorlu pergola sistemleri İzmir de kafe, restoran ve teraslarınızda mevsimler koşullara karşın dış mekanlarda kullanılmaktadır.. Özel kumaş sayesinde yazın sıcaktan, kışın olumsuz hava koşullarından korumaktadır. İzmir pergola kullanımının en yoğun olduğu şehirlerden biridir.

Motorlu aksamıyla uzaktan kumanda yardımı ile bir kaç dakika içinde tentede yer alan kumaşı içinde sararak, açık hava keyfinize kesintisiz devam etmenizi sağlar. Bu şekilde mekanınızı yazın sıcaktan kışın rüzgarda ve soğuktan koruyabilirsiniz.

İmal ettiğimiz motorlu tente ithal akrilik kumaştan ve İzmir motorlu pergola bakımı ve temizliği kolay uzun ömürlü sistemlerimizden olup , çok sık tercih edilen ekonomik bir seçimdir.

İzmir otomatik tente sistemlerinin imalatını 30 senedir yapan bir firma olarak satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

izmir pergola

İzmir Otomatik Tente Sistemleri

Otomatik tente , otomatik pergola yada raylı tente, kafe, restoran ve dış mekanlarınız da yaz ve kış mevsimlerinde rahatlıkla kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Raylı tente özel kumaşı sayesinde sizleri yazın güneşten, kışın ise ortamı olumsuz hava koşullarından korumak esastır.

Açık hava keyfi için tek yapmanız gereken uzaktan kumanda sistemi ile otomatik tente sisteminizi birkaç saniyede çalıştırmak . Böylece kışın mekanınızı yağmur ve soğuktan yazın ise sıcaktan koruyabilir mevsimlerin güzelliklerini yaşayabilirsiniz.

İşletme sahipleri , teras sahipleri ve yazlık bahçelerinde en yüksek kalitede konfor isteyen müşterilerimiz Otomatik tente ya da  otomatik pergola sistemlerini tercih etmelidirler.

İzmir Motorlu Pergola

Otomatik pergola Sistemleri diğer bilinen adıyla motorlu pergola İzmir ve çevresindeki ilçelerde ki turistik mekan ve benzeri yerlerde oldukça rağbet gören bir uygulamadır. Rüzgara ve yağmura olan dayanıklılığı ve direnci hemen hemen normal çatı uygulamalarına denk olan motorlu pergolalar işletmelerin müşterilerini rahat ettirmeleri ve iklim koşullarından etkilenmemeleri için ideal bir uygulamadır.

İzmir motorlu pergola sistemleri ; kolay açılıp kapanabilen mekanizması sayesinde ray üzerinde hareket eden bir sistemdir. Aydınlatmalı olarak geceleyin kullanılabilir, opsiyonel parça ve sensörler ile belirli iklim koşullarında otomatik olarak açılıp kapanabilir.

Otomatik Pergola Sistemlerimizin Özellikleri

 • Büyük Mekanlar İçin İdealdir.
 • Hızlı Bir Şekilde Açılıp Kapanabilir.
 • Tüm Metal Aksamlar Elektro Statik Toz Boyalıdır.
 • Tüm Metal Bağlantılar Galvanizlidir.
 • Alüminyum Enjeksiyon profiller
 • Civatalar ve bağlatılar İnox paslanmaz
 • İthal Motor
 • İthal Elektronik Aksam
 • Led Aydınlatma Opsiyonel
 • Rüzgar sensörü Opsiyonel
 • Yağmur Sensörü Opsiyonel
 • Sesiz Çalışmasını Sağlayan Ses Yalıtım Sistemi
 • Uzaktan kumanda ile kontrol sistemi
 • Elektrostatik Kaliteli Toz Boya

İzmir Otomatik Pergola Uygulamaları

İzmir otomatik pergola ; Konut, yazlık, villa yada iş yerleri için bugüne dek imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz binlerce projelerimiz arasında her imal ettiğimiz tente sistemi bizim için çok özeldir. Montajı biten tente sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size detaylı bilgi verdikten sonra tentenizi büyük bir keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir servis ihtiyacında ise tente modelleri ve tipi farketmeksizin size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız.

İzmir Otomatik Tente

Dünyanın önde gelen marka ve ürünleri ile izmir otomatik tente projeleri ve uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen tente sistemleri.

İzmir Pergola Fiyatları

Otomatik tente yada otomatik pergola fiyatları projenin gerçekleşeceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Tente Fiyatları

Otomatik tente fiyatları için ücretsiz keşif ekimiz yerinde ölçü ve eklenecek aksesuarları göz önüne alıp size teklif sunacaktır.

Tente Kumaşları

Zengin renk ve desenleri ile tente kumaşları ,Avrupa dan ithal yüksek dayanımlı , bakımı kolay olan akrilik kumaşlardır.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm pergola modellerimizin servis ve bakım işlemlerini İzmir genelinde yapmaktayız.

İzmir Otomatik Pergola

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik tente sistemlerimiz mevcuttur.Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

izmir pergola motorlu