Çeşme Tente

İzmir Çeşme Tenteci

Çeşme Tente Sistemleri

Turistik işletme , yazlık ve konutlar için Çeşme tente ve diğer gölgelik sistemlerinin oldukça yoğun olarak kullanıldığı bir ilçemizdir. Tente imalatı konusunda İzmirinen köklü firmalarından olan İzmir – Çeşme Tente ekibi olarak güzel ilçemizde hizmet vermekteyiz. Yazlık tentesi,cafe ve benzeri turistik işletmelerimiz için en güzel tente modellerini uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Çeşmede bulunan cafe , bar, restoran ve turistik işletmenin yanı sıra yazlıklarının ve müştakil villara uygun her tip ve modelde tente çeşitlemiz mevcuttur. Çeşme tente olarak ilçemizin iklim şartlarına en uygun modellerimiz hakkında bilgi almak için bizi aramanız yeterlidir.

Çeşme Tente Fiyatları

Mafsallı ve kasetli tente olarak tabir edilen modellerimiz gerek kullanım kolaylığı gerek maliyeti bakımından tercih edilen tente çeşitleridir. Fakat aradığınız tam konfor ve kullanım kolaylığı ise Çeşme otomatik tente ya da elektrikli tente modellerimizi tercih etmenizi tavsiye

Çeşme tente fiyatları konusunda size en sağlıklı bilgiyi uygulamanın yapılacağı alanın uzunluğunu ve tercih ettiğiniz tente sisteminiöğrendikten sonra sunabiliriz.  Bize telefonla ulaşarak bilgi alabilirsiniz. En sağlıklı fiyatlarndırmayı ise ücretsiz olan keşif hizmetimizin ardından öğrenebilirsiniz.

Tente Modelleri ve Çeşitlerimiz

Kullanım maksatına , kullanım kolaylığına  ve mekanizma özelliklerine göre bir çok tente ve güneşlik sistemi mevcuttur. Bu modelleri ve özelliklerini sitemizdeki menü kısmından ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Fakat genel olarak kısaca bahsetmek gerekirse tente modelleri şu şeklide sayılabilmektedir.

Klasik tente – Mafsallı Tente

Çeşme mafsallı tente sistemlerinin genellikle butik mağaza, market  ve benzeri işyerlerinde, ayrıca yazlıkların bahçe ve balkonlarında kullanılabilen en ekonomik tente ve güneşlik sistemidir. Bir kol yardımı ile öne doğru açlılıp kapanabilir.Zengin renk ve desenlerde imal edilmektedir.

Maliyet bakımıdan avantajları olsada beklenmedik iklim koşullarında manuel olarak kapatılması ve açılması gerektiği için daha prfoesyonel düşünen işletmeler tarafından tercih edilmezler.Örneğin beklemmiyen bir yağdığında bir görevlinin gelip sistemi açması yada kapaması müşterilerin konforu için pek hoş bir durum olmaz.

Elektrikli Tente – Motorlu Tente

Yukarıdaki anlatınla durumlarda elektrik motoru sayesined bir düğme / switch yada uzaktan kumanda ile açılıp kapana bilen sistemlerdir.Tenteniz hızlı ve güvenli bir şekilde kimseyi rahatsız etmeden kolayca açılır ve kapanır.Genel olarak motorlu tente ya da elektrikli tente sistemleri bu temel mantık üzerine konumlanmıştır. Kasetli ve Mafsallı tentelere uygundur.

 

 

 

 

Open chat
1
Yardımcı Olabilir miyiz?
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?