İzmir Körüklü Tente

İzmir körüklü tente imalatı ve montajında İzmir de lider konumda olan firmamız  körüklü tente fiyatları ve kolay ödeme koşulları ile sizde hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Körüklü tente ; istenilen özelliklerde mekanların dış görünümlerine farklı boyut ve ölçülerde uygulanabilen, güneşi 3 yönden kesebilen bir sistemdir.

Güzel manzaranızı kapatmadan ne kadar açılabileceğinize karar verebilmeniz için tasarladığımız bu sistemde kullanım kolaylığı sağlayarak hayallerinizi gerçekleştiriyorsunuz.

Körüklü tenteler , yıl boyunca güneşin yıpratıcı ve yakıcı etkisinden sevdiklerinizi ve hatıralar ile dolu olan mobilyalarınızı korur ve binanıza estetik değer katar.Körüklü tente fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. Berat Tente olarak İzmir ve çevre ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

izmir körüklü tente

Körüklü Tente Nedir?

Körüklü tenteler genellikle balkon, mağaza , pastahane ve kafe gibi mekanların kapı girişlerinin ya da vitrin – camlarının  üzerine monte edilmektedir. Görünümü oldukça şık ve nostaljiktir.

Bu dekoratif ve nostaljik görünümü yüzünden Fransız tentesi olarak ta adlandırılır. Adeta İnsanları mekanlara adeta mıknatıs gibi çeker , çünkü insanlara kartpostallarda yada filmlerde gördükleri şirin mekanları ve güzel anıları canladırır.Körüklü tentelerin üzerine baskı ile dilediğiniz logo ve slogan basılabilir. Dükkanınızın havası bir anda değişir.

Nerelere Uygulanır?

Körüklü tente sistemi diğer gölgelendirme sistemlerine nazaran  daha oval olduğu için estetik görünüm kazandırır.  Körüklü tente fiyatları ise oldukça hesaplıdır Uygulanacağı mekanın ebatlarına göre ve zevkinize göre her renkte imal edilmektedir.

Kumaşları ithal akrilik tipte kumaşlar olup , çok zengin desen ve renk sıkalasına sahiptir. Güneş ışığında bulunan UV ‘ye karşı koruma sağlar , güneş ışığının yakıcı ve yıpratıcı etkisini önler ve engeller, Yağmur yağdığında ise şirin bir korunak olur insanlara…

Körüklü Tente Sistemlerimizin Özellikleri

İzmir Körüklü tente sistemleri genel olarak 20mm X 20mm ölçülerinde kutu profillerden imal edilir. Takıldığı yere ve kullanım sıklığına göre PVC profiller tercih edilmesi konusunda karar verildikten sonra imalatı kısa sürede bitirilir.. Tentenin menteşeleri sayesinde katlanır olarak çalışır.

Tentenizin  profilleri ve  tüm metal ek parçaları elektrostatik boya ile itina boyanır. Sistemin profilleri istediğiniz renkte olabilir. Akordiyon kısmını kaplayan kumaş, Avrupadan ithal yüksek dayanımlı ve kolay temizlenen akrilik tip kumaştır

Kolay kullanımı, şık görünümü ve sağlam olmasından dolayı bu harika görünümlü  gölgelendirme sistemi uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Üzerine Logo , slogan vs basılabildiğinden dolayı aynı zamanda dikkat çekici bir tabela vazifesi de görmektedir.

Körüklü Tente Uygulamaları

Montajı biten tente sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size detaylı bilgi verdikten sonra tentenizi büyük bir keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir servis ihtiyacında ise tentenizin modeli ve tipi farketmeksizin size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız. Ev , yazlık, villa yada iş yerleri için bugüne dek imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz binlerce projelerimiz arasında her imal ettiğimiz tente sistemi bizim için çok özeldir.

İzmir Körüklü Tente

İthal kumaş ve ithal malzemeler ile ürettiğimiz tüm sistemler İzmir Tente kalitesi ile imal edilir. Kumaş ve mekanizmaları çok dayanıklıdır.

Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü tente fiyatları projenin hayata geçirileceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Tente

Otomatik tente imalatı olan firmamızın de imal eden firmamızın uzaktan kumandalı otomatik tente sayfalarını da göz atmak isteyebilirsiniz

Tente Kumaşları

Zengin renk ve desen çeşitlerine sahip olan seçeneklerimiz için Tente kumaşları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm körüklü tente modellerimizin servisi ve bakımını İzmir genelinde yapmaktayız.

Kullanım Yerleri

Mağaza tentesi, dükkan tentesi yada balkon tentesi olarak kullanılan katlanır fransız tente sistemleri aynı zamanda turistik butik iş yerlerinin gözdesidir.

tente kumaşları