Kış Bahçesi İzmir

Kışın tadını çıkarmak için tasarladığımız bu sistem dikey olarak hareket eder.İstendiği takdirde motor ila ve edilebilir.Motorlu,motorsuz veya fermuarlı olablir. Rüzgarı kesme amaçlı kullanılır. Rüzgar kesildiğinde manzaranız tadını çıkarabilirsiniz.

Dış mekanlarınız, bahçeleriniz ya da cafe ve restorantlar için özel tasarladığımız kış bahçemiz şeffaftır.Tasarıma özel profillerden oluşan tentemiz yerinde tasarım yapılarak imal edilmektedir. İthal şeffaf mikadan imal edilen tentemiz fermuarlıdır. Açılır kapanır olması sayesinde 4 mevsim kullanabileceğiniz bir tente modelidir.

Mekanları soğuktan , rüzgardan ve toz gibi etkenlerden korumanın en ucuz ve pratik yolu bir kış bahçesi sistemidir. İçerideki ısıyı tutma kabiliyeti ile ısıtma giderleriniz de tasarruf sağlar.

kış bahçesi izmir

Kış Bahçesi Nedir?

Temizliği ve bakımı kolay olan ithal pvc kumaştan imal edilen kış bahçesi ,uzun ömürlü ve sıkça tercih edilen ekonomik bir tercihtir.Kış bahçesi için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. İzmir Tente olarak İzmir ve çevre ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Şeffaf branda ve şeffaf store dan farklı olarak kış bahçesi dört tarafı kapalı olarak imal edilebilir. Çardaklar , 4 tarafı açık mekanlar için yada bizim kuracağımız iskelet yapısı ile binadan bağımsız olarak bahçe ve açık alanlarda kullanılabilir.Kolayca sökülüp takılabildiği gibi istenirse uzaktan kumanda vasıtası ile çalışan motorlu versiyonu da opsiyonel olarak imal edilebilmektedir.

Kış Bahçesi Nerelere Uygulanır?

Şeffaf yada renkli pvc kumaşlar ile birlikte  kullanılarak mekanların kış aylarında da kullanılabilmesinin en ekonomik yöntemidir. Kafe gibi işletmelerin tercih ettiği bu yöntem aynı zamanda hobi bahçesi sahipleri tarafından yada terasının bir kısmını ucuz bir şekilde ve zahmetsizce küçük bir seraya çevirmek isteyenler tarafında da tercih edilmektedir.

Hafif ve sağlam yapısı ile rüzgara, soğuğa karşı bir koruma sağladığı gibi yağmura ve UV ışınlarını da engellemek için doğru ve pratik bir seçimdir.Yaz ve bahar aylarında dilerseniz kolayca çıkartabilir ve saklayabilirsiniz. Bakımı ve temizliği çok kolay dayanıklı pvc den imal edilmektedir.

Kış Bahçesi Sistemlerimizin Özellikleri

  • Yüksek Dayanımlı PVC Branda
  • Geniş Renk Seçeneği
  • Kolay Silinme
  • Isıya Dayanıklılık
  • Kolay Kullanım
  • Rüzgara Ve Soğuğa Karşı Koruma
  • Yağmura Karşı Koruma
  • Hafiflik

Şeffaf Branda Sistemleri

Montajı biten şeffaf store sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size detaylı bilgi verdikten sonra şeffaf branda ve şeffaf store sisteminizi büyük bir keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir servis ihtiyacında ise tentenizin modeli ve tipi farketmeksizin size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız

. Ev , yazlık, villa yada iş yerleri için bugüne dek imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz binlerce projelerimiz arasında her imal ettiğimiz  branda sistemi bizim için çok özeldir. Kış bahçesi sistemleri zemin katlarda katlanır cam balkon uygulamalarına alternatif olarak uygulanabilir.

İzmir Kış Bahçesi

İthal kumaş ve ithal malzemeler ile ürettiğimiz tüm sistemler İzmir Tente kalitesi ile imal edilir. Kumaş ve mekanizmaları çok dayanıklıdır.

Şeffaf Branda Fiyatları

Kış bahçesi fiyatları projenin hayata geçirileceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Pergola

Otomatik tente imalatı olan firmamızın de imal eden firmamızın uzaktan kumandalı otomatik pergola sayfalarını da göz atmak isteyebilirsiniz

Branda Kumaşları

Zengin renk ve desen çeşitlerine sahip olan seçeneklerimiz için pvc branda kumaşları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm şeffaf store modellerimizin servisi ve bakımını İzmir genelinde yapmaktayız.

Kullanım Yerleri

Kafe , büfe, pastane , bar ve restoranlar gibi iş yerlerinin ve  terasını yada balkonu küçük bir seraya çevirmek isteyenlerin tercih ettiği bir uygulamadır.

tente kumaşları