Win Tente İzmir

Win tente yada başka bir adı ile vin tente , İngilizce window ve tent kelimelerinin birlikte kullanılarak ortaya çıkan bir isimdir. Adında anlaşıldığı gibi pencere ve balkonlar için yeni nesil bir gölgelik sistemidir. Kullanımı son derece kolay olan İzmir win tente sistemleri imalatı ve montajını en uygun fiyat ve en kısa zamanda aynı zamanda kendi tesislerimizde gerçekleştirmekteyiz.

Win tent 0 -180° ye kadar aralıkta  açılıp kapanabilme hareketi kabiliyetine sahiptir. Mekanizma kademeli olarak bu değerler arasında istenen her aralıkta kullanılabilmektedir,  bu sayede ihtiyaca göre aydınlık ya da gölgelendirme sağlanabilir . İthal aksam ve kumaş dan imalatını yaptığımız win tente zengin renkleri ve desenleri ile yazın keyfini çıkarmak için dekoratif bir seçimdir.

Winte Tente Fiyatları

Basit fakat dayanıklı mekanizmaları sayesinde en ekonomik gölgelik ve güneşlik sistemidir. İzmir winte imalatında lider olan firmamız ücretsiz keşif hizmeti ile size kısa süre içerisinde en iyi teklifi sunacaktır.

izmir win tente fiyatları

İzmir Win Tente

Firmamız 20 senelik  tecrübesi ve deneyimli uzman ekibi ile branda sistemleri pergola ve tente sistemleri sektörünün öncüsü olamaktan gurur duymaktadır.. Kaliteden ve standartlardan ödün vermeden müşterilemize en kaliteli tente branda ve pergola sistemlerini en ekonomik fiyatlar ve esnek ödeme koşulları ile sunmaktayız

İzmir Win tente uygulamalarının imalatı sistemin uygulanacağı mekanların büyüklüğüne ve yapı özelliklerine göre, itina ile projelendirip, kendi imalathanemiz de hayata geçirilmektedir.

Ücretsiz Keşif

İzmir tente olarak siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda , sizin için en uygun win tente tipini ve modeline karar verme aşamasında  yardımcı olmaktayız . Mağazalar , restoran ve kafe gibi işletmelerin yanı sıra ev pencerelerinde , balkon ve terasları da bu sistemi kolayca kullanabilirsiniz.

Size sağlıklı bir win tente fiyatı teklifi sunmadan önce montaj işlemi sırasında karşılaşılan yapısal sorunları önceden tespit etmek ve en doğru ve malzeme seçimi amacı ile ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız.

Vin Tente Özellikleri

Kolay Kullanım, Kolayca Açıp Kapatabilme , Elektrostatik Toz Boyalı Dayanıklı  Alüminyum Profileri ve Sattler Marka İthal Su Geçirmez Kumaşları ile vin tente siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak modern görünümlü son derece şık bir üründür. Konsept mağaza ve iş yerilerin de son zamanlarda oldukça popüler bir üründür. Aynı zamanda pencere tentesi  ve balkon tentesi olarak kullanılmaktadır.

Win Tente Uygulamaları

Win tente son derece zarif ve şık bir üründür. Güzelliği sadeliğinde gizlidir. Şıklık , pratik kullanım ve  fonksiyonelliği bir arada birleştiren bu güneşlik sistemi , binalara, konutlara ve mekanlara daha modern ve çağdaş bir görünüm  katmaktadır. Win tente kapalı iken az yer kaplar binanın görüntüsünü gözü yormadan güzelleştirir . Kasetli tente ve Ayaklı tente sistemleri gibi açık alanlarda kullanımı mümkün değildir, bir duvara monte edilmesi gereklidir.

  • Kompakt şık tasarım dekoratif bir üründür
  • Uzun ömürlü ve pratiktir.
  • Alüminyum döküm parçalar ve profiller ile dayanaklı ve güçlüdür.
  • Elektrostatik toz boya kullanılmaktadır
  • Yay sistemi ile rüzgara karşı mukavemet gösterir.
  • Kademeli olarak ayarlanabilir ve eğim verilebilir. (0-180 derece )
  • Dilerseniz uzaktan kumandalı motor ile otomatik olarak alçılır kapanır
  • Güneş sensörü ve rüzgar ve  kullanılarak kendinden açılıp kapanabilir.
  • Sattler Marka İthal Kumaş ,Geniş Renk ve desen seçenekleri

Otomatik Tente

En kaliteli ürün ve malzemeler ile üretim yapılarak otomatik tente projeleri ve uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen tente sistemleri.

Win Tente Fiyatları İzmir

Win tente fiyatları İzmir; projenin gerçekleşeceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Tente Fiyatları

Otomatik tente fiyatları için ücretsiz keşif ekimiz yerinde ölçü ve eklenecek aksesuarları göz önüne alıp size teklif sunacaktır.

Tente Kumaşları

Zengin renk ve desenleri ile tente kumaşları ,Avrupa dan ithal yüksek dayanımlı , bakımı kolay olan akrilik kumaşlardır.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm tente modellerimizin servis ve bakım işlemlerini İzmir genelinde yapmaktayız.

Vin Tente Sistemleri

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik tente sistemlerimiz mevcuttur.Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

tente kumaşları