Şeffaf Store İzmir

Şeffaf Branda ve şeffaf store İzmir Tente’nin uzmanlık alanıdır. Firmamız İzmir şeffaf store uygulamalarını ve imalatını gerçekleştirmektedir. Kafe, restorant gibi açık alanlarında kullandığımız bu uygulamamız rüzgar ve yağmurdan korunmak için tasarlanmış olup motorlu veya motorsuz düzenekli seçenekleriyle şeffaf brandalarla birlikte kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Son zamanlarda popüler olan bu uygulamamız yapılan yasal düzenlemeler gereği mekan sahiplerinin gözde tercihi olmuştur.Kullanımı oldukça artan uygulamamız ve şık bir dış mekan uygulamasıdır.

Temizliği oldukça kolay olan kumaşı dayanıklı ve hafiftir.Kolayca açılır kapanır. Şeffaf store tente fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. İzmir Tente olarak İzmir ve çevre ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

İzmir şeffaf store

Şeffaf Store Nedir?

Son yıllarda çıkan resmi kararnameler ile cafe restoran ve benzeri işletmeler mekanlarının sabit olan dış kısımlarını şeffaf store ve şeffaf brandalar ile değiştirmeyi tercih etmişler ve bu sayede mekanlarının dış kısımlarını mevsim ve hava şartlarına g göre 3 tarafını kolayca açıp kapayabildikleri bu sistem ile değiştirmişlerdir. İzmir şeffaf store uygulamaları için fiyat ve detayları bize ulaşarak edinebilirsiniz.

Hızlı ve pratik bir şekilde mekanlarını ister kapalı ister 3 tarafı açık yerler haline dönüştürmek ve aynı zamanda soğuk ve rüzgarlı havalarda ise içerideki ısıyı korumak ve rüzgarın etkisini kesmek için en pratik ve ekonomik yöntemdir.

Şeffaf Branda Nerelere Uygulanır?

İzmir Şeffaf branda yada store dayanıklı fakat esnek bir pvc den üretilmiştir. İstenilen her mekana kısa sürede uygulanabilir. Renkli şekilli pvc branda ile de mekanın özelliklerine yada dekoratif tercihlerinize göre bir görünümde imal edilip kolayca montajı yapılabilir. İstenirse pencere şeklinde ve havasında imal edilebilir.Daha şirin ve özgün görünüm elde edilebilir. İzmir branda sitemizde de bir çok model bulabilirsiniz

Şeffaf branda için kullandığımız kumaşlar ve aparatlar İzmir şeffaf store sisteminizin daha uzun ömürlü ve dayanıklı olması için tasarlanmış olup aynı zamanda kolay kullanım için dizayn edilmiş ithal ürünlerdir.

Şeffaf Store Sistemlerimizin Özellikleri

  • Yüksek Dayanımlı PVC Branda
  • Geniş Renk Seçeneği
  • Kolay Silinme
  • Isıya Dayanıklılık
  • Kolay Kullanım
  • Rüzgara Ve Soğuğa Karşı Koruma
  • Yağmura Karşı Koruma
  • Hafiflik

Şeffaf Branda Sistemleri

Montajı biten şeffaf store sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size detaylı bilgi verdikten sonra şeffaf branda ve şeffaf store sisteminizi büyük bir keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir servis ihtiyacında ise tentenizin modeli ve tipi farketmeksizin size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız. Ev , yazlık, villa yada iş yerleri için bugüne dek imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz binlerce projelerimiz arasında her imal ettiğimiz  branda sistemi bizim için çok özeldir.

İzmir Şeffaf Store

İthal kumaş ve ithal malzemeler ile ürettiğimiz tüm sistemler İzmir Tente kalitesi ile imal edilir. Kumaş ve mekanizmaları çok dayanıklıdır.

Şeffaf Branda Fiyatları

Şeffaf store fiyatları projenin hayata geçirileceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Pergola

Otomatik tente imalatı olan firmamızın de imal eden firmamızın uzaktan kumandalı otomatik pergola sayfalarını da göz atmak isteyebilirsiniz

Branda Kumaşları

Zengin renk ve desen çeşitlerine sahip olan seçeneklerimiz için pvc branda kumaşları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm şeffaf store modellerimizin servisi ve bakımını İzmir genelinde yapmaktayız.

Kullanım Yerleri

Kafe , büfe, pastane , bar ve restoranlar gibi iş yerlerinin ve  terasını yada balkonu küçük bir seraya çevirmek isteyenlerin tercih ettiği bir uygulamadır.

tente kumaşları