Çeşme Pergola

İzmir Çeşme Tente ve Pergola Firması

Çeşme Pergola Sistemleri

İzmir tente olarak güzel ilçemiz de ve bağlı mahalle ve semtlerine gölgelik uygulamaları imalatı ve montajı gerçekleştirmekteyiz. Çeşme pergola sistemlerinin yoğun olarak ihtiyaç duyulduğu bir ilçemizdir. Özellikle yaz ayları mekanlara gölgelik ve serinlik sağlamak maksatı ile kullanılan sistemlerdir

Bir çok cafe , bar, restoran ve turistik işletmenin yanı sıra yazlıklarının keyfini sürmek isteyen yazlık sahipleri tarafında da ilgi görmektedir. Villa için pergola uygulamaları ise genel olarak teras, ve veranda üstünü kapatmak maksatı ile kullanılmaktır.

İzmir çeşme pergola ve çeşme tente firması

Çeşme Pergola Fiyatları

Otomatik  ve motorlu perogola Çeşme ilçesinde en çok tercih edilen modellerdir. Çeşme pergola fiyatları ve bilgi için bizi aramanız yeterli olacaktır. Ücretsiz olan keşif hizmeti ile ölçü ve aksesuar tercihleriniz öğrenildikten sonra size en iyi teklifi sunarız. Bir pergolanın maliyetin hesaplaması bir çok etken gözönünealınarak yapılmaktadır. Uygulamanın yapılacağı alanın uzunluğu , gidecek malzemelerin hesaplanması bakımından en önemli faktördür.

Bunun dışında kullanılacak kumaş türü , mekanik aksamlar ve opsiyonel olarak takılansensör ve elktronik sistemlerin maliyetleri hesaplanarak üzerine makul bir işçilik ücreti eklenerek hazırlanır. Bize bir telefon ederek hayal ettiğiniz sistemi en iyi fiyata yaptırabilirsiniz.

 

Çeşme Tente Sistemleri

Firmamız dünyanın en kaliteli tente imalmalzemelerini kullanarak uzun ömürlü tente sistmeleri konusunda hem fiyat hemede işçilik bakımından iddasını sürdürmektedir. Çeşme tenteci uygulamalarının ve modellerinin sıkça karşımıza çıktığı bir ilçedir. Balkon ve teraslar için klasik sistemler ve otomatik tente sistemlerini 2003 yılından beri imal etmekteyiz.

Çeşme tente firması arıyorsanız doğru adrestisiniz. Firmamız her model ve tipteki tente sistemlerini üretimi ve montajını kısa süre içinde uygun fiyat ve ödeme koşulları ile yapmaktadır. Market , turistik tesis , açaık hava işletmeleri , butik mağaza ve dükkanlar için en kaliteli ve uzun ömürlü tenteleri renk ve desen seçenekleriniz doğrultusunda, binanıza herhangi bir hasar vermeden ve sizi iş kaybına uğratmadan heme monte ederiz.

 

Çeşme Pergola ve Tente Modelleri

Firmamız arzu ettiğiniz her model vetip pergola ve tente sistemini imal etmektedir. Tente kumaşlarında renk ve desen çeşitliliği ahkkında bilgi için menüden tentei tasarla sayfamıza bakabilirsiniz. Binaların mimari yapısına , konseptine ve ya kurumsal kimliğinizi yansıtan renk ve desenlere ilaveten opsiyonel olarak marka logolarınız , sloganlarınız pasılabilmektedir. Zincir market, cafe gibi işletmelrin yanı sıra butik işletmelerde bu yöntemi tercih ederler.

 

Üretimini Yaptığımız Tente Modelleri


  • klasik tente
  • mafsallı tente
  • kasetli tente
  • otomatik tente
  • motorlu tente
  • elektrikli tente
  • win tente

olarak verilebilir. daha fazal ve bilgi için site menüsünde bulunan seçenekelere bakabilirsiniz.

Villa ve Yazlık İçin Pergola Uygulamaları


Yazlık evlerin verandaları ve terasları için pergola , çok yaratıcı bir çözümdür. Bu şekilde bahçenizde yada terasınızda sevdikleriniz ile daha çok vakit geçirebilirsiniz. Yazlık pergolası modelleri motorlu yada otomatik pergola şeklide olabilir . Raylı pergola sistemlerine istenirse aydınlatma takılabilir.

Pergolalar rüzgara ve yağmura dayanıklı yapılardır. Sonuç olarak dilerseniz tam otomatik sistemler kendinden açılır kapanır sistem siparişi verebilirsiniz. Hava koşullarına göre pergolanız kendiliğinden çalışıp mekanı güneşten yada yağmurdan korumaktadır.

Villa için tente yada yazlık için tente arıyorsanız bizi aramadan karar vermeyin. Çeşme tente firması olarak haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

 

Çeşme Pergola Tamiri ve Servisi

Tamir ve servis hizmetinin kalitesi bu tip sistemlerde çok önemlidir.  Üretim aşamasını bilmeyenlerin özellikle elektrikli ve otomatik sistemerleri kurcalamaması , derhal servisimizi aramaları gerekir. Son teknolojileri yakından takip  eden ustalarımız kısa zamanda arızalarınızı gidermektedir.

Pergola tamirive tente tamiri uzmanlık isteyen bir iştir. Yan iş olarak yapan kişilerce yapılması sakıncalıdır. Bu durumda arızalar tekrar eder ve daha maliyetli bakım ve servis ihtiyaçlarınız oluşabilir.

ÇEŞME OTOMATİK PERGOLA

Çeşme Otomatik pergola sistemleri bir ray üzerinde hareket edebilen ve bu doğrultuda açılığ kapanabilen sistemlerdir. Otomatik pergola Çeşme

ÇEŞME MOTORLU PERGOLA

Çeşme motorlu pergola ya da otomatik pergola olarak tabir edilen ve işletmelerin genellikle daha çok tercih ettiği bir sistemdir.

OVAL PERGOLA SİSTEMLERİ

Çeşme Oval pergola sistemleri ile görümündeki şıklığı mekanlarınıza yansıtın. oval dizaynı ile fark yaratan şıklığı yaratan pergola modelleri

İZMİR ÇEŞME TENTE & PERGOLA SİSTEMLERİ

Çeşme tente olarak yılların tecrübesiyle Tente Branda ve gölge sistemleri alanında fark yaratan tarzı ve üstün kalite anlayışıyla sektörüne öncülük eden ÇEŞME TENTE yurt içi ve yurt dışında olmak üzere hizmet vermeye devam etmektedir.Sunduğu sayısız değişik alternatiflerle; mekan büyüklüğü ve şekli baz alınarak hesaplamaları yapılan projelerle kendi imalatını yapabilen bir firmadır.

OTOMATİK TENTE

İster manuel ister uzaktan kumandalı olarak çalıştırılabilen otomatik tente sistemleri ile kullanımındaki büyük kolaylık ve konforun rahatlığı

KLASİK TENTE

Standart klasik tente modelleri, geniş renk yelpazesiyle müşterilerine alternatifler sunulmaktadır.

KASETLİ TENTE

Çeşme Kasetli tente kendini dış etkenlere karşı korumalı bir sistem olup kumaşı ve sistemi muhafaza eder. Kasetli tente fiyatları için tıklayınız

KÖRÜKLÜ TENTE

Çeşme körüklü tente sistemleri. Körüklü tenteler, daha çok dış mekanlarda değişik alternatifleriyle farklı boyut ve ölçülerde uygulanabilir.

MAFSALLI TENTE

Çeşme masfallı tente modelleri, Kollu tente olarak da biline en çok tercih edilen gölgelendirme uygulaması.

ÇİFT YÖNLÜ TENTE

Çeşme T modül tente diğer adıyla kendin ayaklı tente , kullanım özelliği olarak istenildiği kadar açılabilme ayarı nedeniyle çok tercih edilir.

KARPUZ TENTE

Şık görünümüyle en çok  butik mağazaların ve kafeteryaların tercih ettiği karpuz tente , şeklinden ötürü balon tente olarak da bilinmektedir.

WİN TENTE

Son zamanlarda çokça tercih edilen tente sistemlerinden olan win tente kullanımındaki kolaylık ve maliyetinin düşük olması ile oldukça çok yapılan bir uygulamadır.

KIŞ BAHÇESİ ÇEŞME

Kış mevsimini daha güzel yaşamak için yapılan Çeşme Kış bahçesi uygulamalarında rüzgarı kesme amaçlı yapılmakta olup kollu ,motorlu ve fermuarlı çeşitleri vardır.

AKILLI ÇATI SİSTEMLERİ

Alüminyum panel çatı sistemleri ile Çeşme akıllı çatı projeleri.Pergola aliminyumun dayanıklılığı ile buluşuyor

ELEKTRİKLİ TENTE

Çeşme Elektrikli tentenin genel kullanımı açık alanlarda rüzgar ve yağmurdan korumak için kullanılır. Motorlu veya motorsuz düzenekli kullanılır.

ŞEFFAF STORE

Çeşme Şeffaf store daha çok rüzgar ve yağmur gibi mevsimsel etkenlerden korumak için açık alanlarda motorlu ya da motorsuz olarak kullanılır.

VİLLA TENTESİ

Balkon tentesi balkon tentesi fiyatları ve balkon için tente modelleri ayrıntıları ve hakkında firmamızdan bilgi ve teklif almak için bizi arayınız.

YAZLIK TENTESİ

Çeşme yazlık tentesi Teras tentesi ,teras için tente modelleri ve otomatik teras tentesi fiyatları hakkında teklif almak için bizi arayın

AÇILIR KAPANIR TENTE

Açılıp kapanır tente fiyatları ve açılır tente model alternatifleri hakkında bilgi almak için ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Open chat
1
Yardımcı Olabilir miyiz?
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?