İzmir Motorlu Pergola Sistemleri

Motorlu pergola ve otomatik pergola sistemleri İzmir de restoran, kafe, turistik tesis ,teras ve bahçeleriniz de mevsim koşullarına karşı dış mekanlarda kullanılmaktadır.

İzmir motorlu pergola özel kumaş sayesinde yazın sıcaktan ve güneşten, kışın da olumsuz hava koşullarından korumaktadır.

Sessiz ve dayanıklı motorlu aksamıyla uzaktan kumanda yardımı ile bir kaç dakika içinde alanda yer alan kumaşı içinde sararak, açık hava keyfinize kesintisiz devam etmenizi sağlar. Bu şekilde mekanınızı yazın sıcaktan kışın rüzgarda ve kolayca soğuktan koruyabilirsiniz.

izmir motorlu pergola

Motorlu Pergole İzmir

İmal ettiğimiz motorlu tente sistemleri ithal akrilik kumaştan ve malzemelerden üretilmektedir. Motorlu pergole İzmir ürünleri  bakımı ve temizliği kolay olup uzun ömürlü ve dayanıklılığı ile uzun yıllar size hizmet etmektedir.

İzmir motorlu pergole sistemlerinin imalatını firmamız 30 yıldan bu yana gerçekleştiren firmamız satış, proje ve teknik servis olarak size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Açık hava keyfi için tek yapmanız gereken uzaktan kumanda sistemi ile otomatik tente sisteminizi birkaç saniyede çalıştırmak . Böylece kışın mekanınızı yağmur ve soğuktan yazın ise sıcaktan koruyabilir mevsimlerin güzelliklerini yaşayabilirsiniz.

İzmir Motorlu Pergola

İzmir motorlu pergola sistemleri ; kolay açılıp kapanabilen mekanizması sayesinde ray üzerinde hareket eden bir sistemdir. Aydınlatmalı olarak geceleyin kullanılabilir, opsiyonel parça ve sensörler ile belirli iklim koşullarında otomatik olarak açılıp kapanabilir.

Otomatik pergola sistemleri diğer bilinen adıyla motorlu pergola İzmir ve çevresindeki ilçelerde ki turistik mekan ve benzeri yerlerde oldukça rağbet gören bir uygulamadır. Rüzgara ve yağmura olan dayanıklılığı ve direnci hemen hemen normal çatı uygulamalarına denk olan motorlu pergolalar işletmelerin müşterilerini rahat ettirmeleri ve iklim koşullarından etkilenmemeleri için ideal bir uygulamadır.

Motorlu Pergola Özellikleri

 • Alüminyum Enjeksiyon profiller
 • Civatalar ve bağlatılar İnox paslanmaz
 • İthal Motor
 • İthal Elektronik Aksam
 • Led Aydınlatma Opsiyonel
 • Büyük Mekanlar İçin İdealdir.
 • Hızlı Bir Şekilde Açılıp Kapanabilir.
 • Tüm Metal Aksamlar Elektro Statik Toz Boyalıdır.
 • Tüm Metal Bağlantılar Galvanizlidir.
 • Rüzgar sensörü Opsiyonel
 • Yağmur Sensörü Opsiyonel
 • Sesiz Çalışmasını Sağlayan Ses Yalıtım Sistemi
 • Uzaktan kumanda ile kontrol sistemi
 • Elektrostatik Kaliteli Toz Boya

İzmir Motorlu Pergola Uygulamaları

İzmir motorlu pergola ; Konut, yazlık, villa yada iş yerleri için bugüne dek imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz binlerce projelerimiz arasında her imal ettiğimiz motorlu pergole sistemi bizim için çok özeldir. Montajı biten tente sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size detaylı bilgi verdikten sonra tentenizi büyük bir keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir servis ihtiyacında ise tente modelleri ve tipi farketmeksizin size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız.

İzmir Motorlu Tente

Dünyanın önde gelen marka ve ürünleri ile izmir otomatik tente projeleri ve uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen tente sistemleri.

Motorlu Pergola Fiyatları

Otomatik tente yada motorlu pergola fiyatları projenin gerçekleşeceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Kumandalı Tente Fiyatları

Kumandalı tente fiyatları için ücretsiz keşif ekimiz yerinde ölçü ve eklenecek aksesuarları göz önüne alıp size teklif sunacaktır. Size en iyi teklifi ve ödeme koşullarını sunma gayreti içindeyiz.

Tente Kumaşları

Zengin renk ve desenleri ile tente kumaşları ,Avrupa dan ithal yüksek dayanımlı Somfy , bakımı kolay olan akrilik kumaşlardır.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm pergola modellerimizin servis ve bakım işlemlerini İzmir genelinde yapmaktayız.

İzmir Otomatik Pergola

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik tente sistemlerimiz mevcuttur.Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

izmir motorlu pergole