Alaçatı Pergola

İzmir Alaçatı Tente ve Pergola Firması

Alaçatı Pergola Sistemleri

Firmamız İzmir Çeşmenin güzel ilçesi Alaçatı’da tente ve pergola uygulamaları üretimi ve montajı gerçekleştirmektedir Alaçatı pergola sistemlerinin kullanımının ve ihtiyacının yoğun olduğu ilçedir. Öncelile yazın yazlık ve işletmelerin açık alanlarına  gölge sağlamak ve serinlik vermek için kullanılmaktadır

Alaçatıda bulunan restoran , cafe , bar ve diğer turistik işletmelerin yanı sıra villa ve yazlıklarının keyfini sürmek isteyen mülk sahipleri tafından talep edilir. Alaçatı pergola uygulamaları ise genel olarak işletmelerin açık bölümlerinde , teraslarda ve veranda gibi bahçe alanlarında kullanılır.

İzmir alaçatı pergola ve alaçatı tente firması

Alaçatı Pergola Fiyatları

Alaçatı pergola fiyatları hakkında bilgi almak  için bizi telefon ile aramanız yeterlidir.  Ücretsiz olarak keşif hizmeti sunar ve busayede ölçü ve aksesuar tercihleriniz öğrendikten hemen sonra size en perogla fiyatının fiyatını söyleriz. Öncelikle pergolaların maliyetin hesaplarken bir çok faktör gözönüne alınmaktadır. Glgelik sisteminin yapılacağı mekanın uzunluğu , kullanılacak malzemenin hesaplanması için en önemli etkendir. Alaçatı otomatik pergola ve motorlu perogola sistemleri Alaçatıda en çok rağbet gören modellerdir.

Bunun yanısıra uygulanacak kumaş tipi, sistemin mekanik aksamları ve ekstra olarak kullanılan sensörler ve elektronik cihazların fiyatları hesaplanarak üzerine uygun bir işçilik fmaliyeti eklendilten sonra teklifimiz hazırlanır. Müşteri hizmetlerine bir telefon ederek arzu ettiğiniz pergola yada tente sistemini en iyi koşullara sahipolabilirsiniz.

 

Alaçatı Tente Sistemleri

Firma olarak dünyanın tanınmış markalarından temin edilen malzemeler kullanarak dayanıklı ve şık tente uygulamaları konusunda hem fiyat iddasını sürdürmekteyiz. Çeşme Alaçatı tenteci uygulamalarının ve modellerinin sıkça karşımıza çıktığı bir ilçedir. Balkon ve teraslar için klasik sistemler ve otomatik tente sistemlerini 2003 yılından beri imal etmekteyiz.

Alaçatı tente firması olarak tüm gölge ve güneşlik sistemleri ihtiyaçlarınız için hizmetindeyiz. İzmirin en köklü tente imalatçılarından olan firmamız sizin için her tip ve modelde tente sisteminin üretimini ve tamirini kısa süre içinde uygun fiyat ve ödeme koşulları ile yapmaktadır. Marketler , turistik tesis , açık hava turistik işletmeleri , butik dükkan ve mağazalar için en kaliteli ve uzun ömürlü tenteleri renk ve desen seçenekleriniz doğrultusunda, binanıza herhangi bir hasar vermeden ve sizi iş kaybına uğratmadan heme monte ederiz.

 

Alaçatı Pergola ve Tente Modelleri

Firmamız hayal ettiğiniz her sistem ve çeşit pergola ve tente modellerini imal etmektedir. Tente kumaş seçenekleri desen ve renk kartelamızı üst menüden “tenteni tasarla” sayfamıza bakabilirsiniz. Binaların mimari dokusuna  , konseptine ya da kurumsal kimliğinize uygunlerde ayrıca buna ek olarak talep ederseniz logo ve slogan kumaş üzerine basılabilmektedir. Zincir marketler ve cafe gibi turistik işletmelerin yanı sıra butik mağazalarda bu yöntemi tercih ederler.

 

Üretimini Yaptığımız Tente Modelleri


  • klasik tente
  • balon tente
  • motorlu tente
  • elektrikli tente
  • mafsallı tente
  • kasetli tente
  • otomatik tente
  • win tente

olarak sıralamak mümkündür.

Villa ve Yazlık İçin Pergola Uygulamaları


Çeşme ve Alaçatıda villa ve yazlıkların veranda kısımları için ve teras gibi alanları için pergola , çok akılcı bir çözümdür. Bu sayede yazlığınızın bahçesinde ve ya terasınızda sevdikleriniz ile keyifle vakit geçirebilirsiniz. Yazlık pergolası sistemleri motorlu ya da otomatik pergola şeklide olabilir . Raylı pergola sistemlerine istenirse led aydınlatmalar takılarak keyfinizin gecede devam etmesi sağlanabilir.Unutmayınız ki pergola aynı zamanda sizleri yağmur , rüzgar ve soğuktanda korur.

Pergolalar şiddetli rüzgarlara ve yağmurlara dayanıklı sistemleridir. Bu sebepten dolayı tam otomatik sistemler olan kendinden açılır kapanır pergola sistemi siparişi verebilirsiniz. Otomatik pergola Alaçatı gibi ilçelerde ,hava koşullarına göre kendiliğinden çalışıp mekanları yağmurdan yada güneşten korumaktadır.

Villa için tente yada yazlık için tente arıyorsanız bizi aramadan karar vermeyin. Alaçatı tente firması olarak haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

 

Alaçatı Pergola Tamiri ve Servisi

Alaçatı pergola tamiri ve servisi bu tip güneşlik ve pergola uygulamalarında çok önemlidir. Üretim aşamasını bilmeyenlerin özellikle elektrikli ve otomatik sistemerleri kurcalamaması , derhal servisimizi aramaları gerekir. Son teknolojileri yakından takip eden ustalarımız kısa zamanda arızalarınızı gidermektedir.

Pergola tamirive tente tamiri uzmanlık isteyen bir iştir. Yan iş olarak yapan kişilerce yapılması sakıncalıdır. Bu durumda arızalar tekrar eder ve daha maliyetli bakım ve servis ihtiyaçlarınız oluşabilir.

Open chat
1
Yardımcı Olabilir miyiz?
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?