Karpuz Tente İzmir

Karpuz tente son derece dekoratif ve dikkat çekici olan gölgelendirme ve güneşlik sistemi olan bu model tenteler aynı zamanda dikkat çekiciliği sayesinde mağaza ve butik dükkanlar tarafından oldukça rağbet gören bir uygulamadır.

İzmir karpuz tente imalatı yapan firmamız hayal ettiğiniz şıklığı sizin için en uygun koşullarda hayata geçirmektedir. Otantik ve şirin görünümü ve ön tarafına yapılan baskı sayesinde dikkat çekici bir tabela olarak ta fayda sağlamaktadır.

Balon Tente İzmir

Balon tente modelleri ise karpuz tenteden farklı olarak daha yuvarlak ve şişkin görünümlü olup daha ufak vitrin , pencere gibi yerlere tek başına yada birden fazla olarak yan yana uygulanmaktadır.

Karpuz tenteler daha uzun ve elips yapıya sahiptirler. İzmir Balon tente modelleri de aynı derecede dekoratif ve dikkat çekici modellerdir. Ayrıca eski tarz mimari yapılara farklı bir şıklık ve çekicilik katarlar. İzmir balon tente uygulamalarının sıklıkla kullanıldığı bir şehirdir. Hem gölge hem şıklık arayanlar için ideal bir seçimdir.

balon tente karpuz tente izmir

İzmir Karpuz Tente

Firmamız sektördeki 20 yıllık tecrübesi ve deneyimli çalışanları ile güneşlik, branda ve gölgelendirme sistemleri, pergola ve tente sistemleri sektörünün öncüsü olamaktan gurur duymaktadır.

Avrupa standartlarında kalite anlayışı ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli  branda tente ve pergola sistemlerini manuel yada otomatik olamaları farketmeden en iyi fiyatlar ile sunmaktayız

İzmir karpuz tente uygulamalarının imalatı sistemin uygulanacağı mekanların ve cephenin ölçülerine ve yapı özelliklerine göre, itina ile projelendirip, kendi imalathanemiz de hayata geçirilmektedir.

İzmir Balon Tente Uygulamaları

İzmir balon tente imalatı yapan tecrübeli bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini dikkate alarak , mekanınız için en uygun balon tente tipini ve modelinin karar verme aşamasında  yardımcı olmaktayız .

Dükkan vitrini , Mağazalar , restoranlar ve cafe gibi işletmelerin yanı sıra ev pencerelerinde , balkon ve terasları da bu sistemi kolayca kullanabilirsiniz.

Size sağlıklı bir balon tente fiyatı teklifi sunmadan önce montaj işlemi sırasında karşılaşılan yapısal sorunları önceden tespit etmek ve en doğru ve malzeme seçimi amacı ile ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız.

Karpuz Tente Özellikleri

Kolay Kullanım, Kolayca Açıp Kapatabilme , Elektrostatik Toz Boyalı Dayanıklı  Alüminyum Profilleri ve Sattler Marka İthal Su Geçirmez Kumaşları ile karpuz tente siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak modern görünümlü son derece şık ve dikkat çekici bir üründür. Konsept mağaza ve iş yerlerinde her zaman tercih edilen bir üründür.

Bombeli Tente Uygulamaları

Bombeli tente modelleri yarım elips ve şişkin görümlü bir yapıya sahip olduğundan pencere üstleri, kapı girişleri , mağaza vitrinleri üstü ve konutlarda uygulanmaktadır. Güneş ışınlarını engeller, sizi yağmur gibi iklimsel etkenlerden her zaman korur. Son derece güzel ve hoş dizaynı ile mekanları yada vitrinleri ilgi çekici bir görünüme kavuşturur. Bombeli tente fiyatları hakkında bilgi için bir telefon yeterlidir.

Otomatik Tente

En kaliteli ürün ve malzemeler ile üretim yapılarak otomatik tente projeleri ve motorlu pergola uygulamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen tente sistemleri.

Karpuz Tente Fiyatları İzmir

Karpuz tente fiyatları İzmir; projenin gerçekleşeceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Bombeli Tente Fiyatları

Bombeli tente fiyatları için ücretsiz keşif ekimiz yerinde ölçü ve eklenecek aksesuarları göz önüne alıp size teklif sunacaktır.

Tente Kumaşları

Zengin renk ve desenleri ile tente kumaşları ,Avrupa dan Sattler ithal yüksek dayanımlı , bakımı kolay olan akrilik kumaşlardır.

Servis ve Bakım

İzmir panjur sistemleri ve  panjur tamiri İzmir için ilgili linkten bilgi alabilirsiniz

Balon Tente Sistemleri

Konut, yazlık, iş yeri ve kamusal alanların hepsine yönelik tente sistemlerimiz mevcuttur.Size uygun tentenin seçimin birlikte yapabiliriz.

tente kumaşları