Kendinden Ayaklı Tente - T Modül Tente

T modül tente, diğer bir adı kendinden ayaklı tente yada çift taraflı tente olarak ta bilinen gölgelendirme sistemi modelidir , T modül tente  İki yöne istenildiği kadar açılabilen bu özelliğe ile son zamanlarda çok tercih edilen bir sistemdir.

Yere sabit ayaklı ya da tekerli ayaklı seçenekleri bulunmaktadır.

Dış mekanlarda kafeler ve restoranlarda çok kullanılmaya başlayan bu sistem şık kumaş seçenekleriyle estetik görünüm ve ortam yaratmaktadır.Sistemimizi tekerli ayak seçeneğinde bulunan çapraz fren sistemi ile istediğiniz bir yere kolaylıkla taşıyabilir ve istediğiniz yerde sabit durmasını sağlayabilirsiniz.

Sistemimizde kullandığımız kumaş ithal olup akriliktir. Bakımı temizliği son derece kolaydır.Uzun ömürlü olan bu uygulamamız gölgelendirme sistemleri içinde sıklıkla tercih edilen en ekonomik çözümlerden biridir.

kendinden ayaklı tente

Kendinden Ayaklı Tente Fiyatları

Her iki tarafa yani çift tarafa doğru açılıp kapanabilen ve kullanıldığı mekanlarda klasik tentelerde olduğu gibi duvara monte edilme şansı olmayan, daha çok bahçelerde yada meydan gibi alanlarda kullanılan T modül tenteler , kendinden ayaklı sistemi ile bağımsız olarak geniş bir alanı güneş ışınlarından ve yağmurlardan koruyabilir.

T modül – kendinden ayaklı tente fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. İzmir Tente olarak İzmir ve çevre ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. Mekanın büyüklüğüne göre çok geniş bir alanı iki taraflı olarak güneşten her mevsim korur. Mafsallı sistemi ile kolayca açılıp kapatılır.

Çift Taraflı Tente Nerelere Uygulanır?

Çift taraflı tente , kendiden ayaklı T Modül diye adlandırılan tente sisteminin en büyük avantajlarından biride modüler yani hareketli olmasıdır. Sezonun şartlarına göre yeri değiştirilebilir, depoda saklanabilir ve hatta adres değişikliği durumlarda kolayca yeni mekana hiç bir profesyonel yardım almadan yeni yerine taşınabilir. Bu avantaj size hem maddi bakımdan hem de zaman kazandırma bakımından avantaj sağlar.

Çift taraflı tente kumaşları tıpkı diğer ürünlerimizde olduğu gibi ithal akrilik tipte kumaşlar olup , çok zengin desen ve renk sıkalasına sahiptir. Üzerine logo ve slogan basılabilir ve profilleri istenilen renkte olabilir.

Çift Taraflı Tente Sistemlerimizin Özellikleri

Kendinden ayaklı tente T modül olarak dizayn edilen yapısından dolayı iki tarafa doğru uzanan bir birinden bağımsız 2 tente sistemini barındırır.İhtiyaca göre her ikisini yada birini değişik uzunluklar da kullanabilirsiniz..

  • İki yöne doğru 45 derecelik açı ile açılabilme özelliği
  • İsteğinize göre yere sabit ayaklı olarak yada tekerlekli olarak üretilebilir.
  • Tekerleklerde çapraz fren sistemi sabitleme özelliği.
  • Opsiyonel olarak motorlu ve uzaktan kumanda açıp kapatabilme.
  • Tüm metal gövde  konstrüksiyonlar elektrostatik fırın boyalıdır.
  • Çay bahçeleri , büfeler ve sahil işletmeleri gibi özellikle sezonluk olan işletmelerin kullanmasını tavsiye ederiz.

İzmir T Modül Tente Sistemleri

Montajı biten t modül  tente sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size detaylı bilgi verdikten sonra tentenizi büyük bir keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir servis ihtiyacında ise tentenizin tipi ve modeli farketmeden size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız. Ev , yazlık, villa yada iş yerleri için bugüne dek imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz binlerce projelerimiz arasında her imal ettiğimiz tente sistemi bizim için çok özeldir.

İzmir T Modül Tente

İthal kumaş ve ithal malzemeler ile ürettiğimiz tüm sistemler İzmir Tente kalitesi ile imal edilir. Kumaş ve mekanizmaları çok dayanıklıdır.

T Modül Tente Fiyatları

T Modül tente fiyatları projenin hayata geçirileceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Ayaklı Tente

Otomatik ayaklı tente imalatı olan firmamızın de imal eden firmamızın uzaktan kumandalı otomatik tente sayfalarını da göz atmak isteyebilirsiniz

İzmir Tente Kumaşları

Tenteniz için zengin renk ve desen çeşitlerine sahip olan seçeneklerimiz için kumaşlar sayfamıza tıklayınız

Tente Servisi

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm ayaklı tente modellerimizin servisi ve bakımını İzmir genelinde yapmaktayız.

Kullanım Yerleri

Bahçe, yazlık , villa , açık alanlar, kafe , büfe duvarı olmayan yerler ve sahil kenarı işletmeleri için ideal ve ekonomik bir çözümdür

tente kumaşları