İzmir Kasetli Tente

Kasetli tente, kendini muhafaza edebilecek bir sistem olup kumaş ve sistem tamamen korunmuş olur sistem kapalı konumdayken kumaşı ve sistemi kötü hava şartlarından (yaz ve kış) tam olarak korur. Modern ve estetik bir görünüm kazandırır.

Temizliği ve kolay bakımı sayesinde uzun ömürlü bir sistem olup İthal akrilik kumaştan imal ettiğimiz kasetli tente sıklıkla tercih edilen ekonomik bir seçenektir.

Kasetli tente fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. İzmir Tente olarak İzmir ve çevre ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

izmir kasetli tente

Kasetli Tente Nedir?

Kasetli tenteler mafsallı tente ( kollu tente ) kullanılabilen her mekanda  kullanılabilir. Kaset sistemi sayesinde kumaş iç tarafta toplanır ve kapalı konumdayken iklim ve çevre şartlarının etkisiyle aşınmaz yada kirlenmez. Kapalı konumda iken binanın mimari dokusuna daha modern bir görünüm kazandırır.

Öndeki profilinde , gizli bir kaset sistemi var olan tente sistemidir. Kasetli tente modelleri çok pratik kullanıma sahiptir . Tentenin kumaşı bu kaset sisteminin içine açılıp kapanırken aynı zamanda kumaşın üzerinde biriken bir takım pislikleri sıyırarak tentenin daha temiz saklanmasını sağlar. Hem yaz aylarında hemde kış aylarında kullanılabilir.

Kasetli Tente Nerelere Uygulanır?

Kasetli tente sistemi diğer tente sistemlerine nazaran  modern görünüm kazandırır.  Kasetli tente fiyatları ise klasik modellerden biraz daha pahalıdır fakat kullanım kolaylığı ve bakım kolaylığı göz önüne alındığında daha avantajlıdır. Uygulanacağı mekanın ebatlarına göre ve zevkinize göre her renkte imal edilmektedir.

Tente kumaşları olarak Avrupa dan ithal akrilik tip kumaşlardır , çok zengin desen ve renk çeşitlerine sahiptir. Güneş ışığında bulunan zararlı UV ışınlarına karşı maksimum koruma sağlar , güneşin yakıcı ve yıpratıcı etkilerini önler ve engeller,

Kasetli Tente Sistemlerimizin Özellikleri

 • Korumalı Kaset Sistemi
 • Somfy Marka Tüp Motoru
 • Sattler Marka Avrupadan İthal Akrilik Kumaş
 • Pislikleri Engelleye Yarayan Süpürgelik
 • Ses Yalıtım Sistemi
 • Uzaktan Kumanda
 • Rüzgar Sensörü
 • Dayanıklı Alüminyum Profiller
 • 150 cm ile 350 cm Arası İleri Doğru Açılabilme
 • Metal Aksamlar Paslanmaz İnox Boya
 • Eğimi 45 Derece’ye Kadar Ayarlanabilir
 • Galvanizli Borular
 • Elektrostatik Toz Boyalı

Kasetli Tente Sistemleri

Montajı biten tente sisteminizin kullanımı ve bakımı hakkında size detaylı bilgi verdikten sonra tentenizi büyük bir keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir servis ihtiyacında ise tentenizin modeli ve tipi farketmeksizin size bakım ve servis hizmetleri sunmaktayız. Ev , yazlık, villa yada iş yerleri için bugüne dek imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz binlerce projelerimiz arasında her imal ettiğimiz  tente sistemi bizim için çok özeldir.

İzmir Kasetli Tente

İthal kumaş ve ithal malzemeler ile ürettiğimiz tüm sistemler İzmir Tente kalitesi ile imal edilir. Kumaş ve mekanizmaları çok dayanıklıdır.

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente fiyatları projenin hayata geçirileceği metrekare büyüklüğü üzerinden hesaplanmaktadır.Bilgi İçin ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Otomatik Tente

Otomatik tente imalatı olan firmamızın de imal eden firmamızın uzaktan kumandalı otomatik tente sayfalarını da göz atmak isteyebilirsiniz

Tente Kumaşları

Zengin renk ve desen çeşitlerine sahip olan seçeneklerimiz için Tente kumaşları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Servis ve Bakım

Üretimin ve montajını yaptığımız tüm kasetli tente modellerimizin servisi ve bakımını İzmir genelinde yapmaktayız.

Kullanım Yerleri

Mağaza tentesi, dükkan tentesi yada balkon tentesi olarak kullanılan katlanır fransız tente sistemleri aynı zamanda turistik butik iş yerlerinin gözdesidir.

tente kumaşları